شنبه، 13 آذر 1395

ساعت 15:01
     
 
 اخبار حوزه انتخابیه
فرارسیدن ماه ربیع الاول بر تمامی مسلمانان جهان مبارک باد پنجشنبه 11 آذر 1395
باید در شکر نعمت‏ عظیم ولادت رسول اکرم(ص) در ماه ربیع الاول کوشش‏ فراوان کرد و رحمت‏ وسیع خداوندی را برای‏ خود فراهم سازیم . تمامی ماه‏ ربیع را غنیمت‏ شمرده ، با توسلات و مناجات خود را از الطاف حق بهره‏ مند سازید . فرا رسیدن ماه ربیع الاول، ماه جشن و سرور اهل بیت(ع) مبارک باد.
 
 
بازدید دکتر رسول خضری از پروژه مرکز بهداشتی و درمانی شبانه روزی منطقه کهنه خانه پیرانشهر پنجشنبه 11 آذر 1395
بازدید دکتر رسول خضری ماینده دلسوز شهرستانهای پیرانشهر و سردشت از شروع عملیات از پروژه مرکز بهداشتی و درمانی شبانه روزی منطقه کهنه خانه پیرانشهرن
 
 
دکتر رسول خضری نماینده سردشت و پیرانشهر در واکنش به سخنان استاندار آذربایجان غربی چهارشنبه 10 آذر 1395
مشکلات پیرانشهر به وزارت کشور ارجاع داده شد/وضعیت بحرانی در مناطق حاشیه نشین پیرانشهر پابرجاست نماینده سردشت و پیرانشهر گفت: مشکلات پیرانشهر به وزارت کشور ارجاع داده شد و وضعیت بحرانی در مناطق حاشیه نشین این شهر پابرجاست.
 
 
سازمان برنامه و بودجه به تعهد خود نسبت به کودکان شین آباد پیرانشهر عمل نکرده است دوشنبه 8 آذر 1395
یس آذربایجان غربی- نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: قرار بود سالانه نیز حدود یک میلیارد تومان در اختیار این بیمارستان قرار گیرد تا خللی در درمان این عزیزان ایجاد نشود که البته متاسفانه سازمان برنامه و بودجه هنوز به این تعهد خود عمل نکرده است.
 
 
تماس تلفنی نماینده سردشت و پیرانشهر با دفتر استانداری آذربایجان غربی . استاندار آذربایجان غربی تمایلی به رفع مشکل حاد مناطق حاشیه ای پیرانشهر ندارد یکشنبه 7 آذر 1395
سرویس آذربایجان غربی _ نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: ظاهراً استاندار آذربایجان غربی هیچ گونه تمایل و عزم جدی برای رفع مشکلات حاد مناطق حاشیه نشین شهرستان پیرانشهر را ندارد.
 
 
فیلم/ گفت و گوی شبکه یک صدا و سیما با دکتر خضری پنجشنبه 4 آذر 1395
تصویب نهایی استخدام کارگران بیمه محصولات کشاورزی در کمیسیون و تقدیم آن به صحن مجلس در گفت و گوی شبکه یک صدا و سیما جکهوری اسلامی با دکتر رسول خضری
 
 
سازمان غذاودارو متولی اعلام اسامی کالاهای آسیب‌رسان/ موازی‌کاری‌ دستگاه‌ها چالش اصلی حوزه غذ چهارشنبه 3 آذر 1395
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید براینکه متولی اصلی انتشار اسامی کالاهای آسیب رسان سازمان غذا و دارو است، گفت: موازی کاری درحوزه بهداشت و مواد غذایی مشکلات بسیاری را به وجود آورده است.
 
 
تذکر کتبی به وزیر محترم کشور سه‌شنبه 2 آذر 1395
تسریع در اعلام مصوبه شورای تامین شهرستان پیرانشهر از سوی استانداری آذربایجان غربی مبنی بر مجوز حق انشعاب گاز و کنتورهای مربوطه به بیش از چند هزار خانوار
 
 
تذکر کتبی به وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات سه‌شنبه 2 آذر 1395
تسریع در مشکلات جدی کارکنان زحمتکش ICT شرکت مخابرات
 
 
تذکر کتبی به وزیر محترم نیرو سه‌شنبه 2 آذر 1395
تسریع در پرداخت حقوق بحق مرم شریف حوزه مخزن سد سردشت و سد کانی سیب
 
 
نامه جناب آقای دکتر خضری به وزیر محترم کشور سه‌شنبه 2 آذر 1395
دکتر رسول خضری طی نامه ایی به وزیر محترم کشور جناب آقای دکتر رحمان فضلی خواستار حل مشکل در خصوص گاز رسانی و حق انشعاب گاز در مناطق حاشیه نشین شدند.
 
 
اراده‌ای برای منع به کارگیری اتباع غیرمجاز وجود ندارد جمعه 28 آبان 1395
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از اینکه هیچ گونه اراده ای برای اجرای قوانین منع به کارگیری اتباع بیگانه غیرمجاز در کشور وجود ندارد، بر ضرورت تعیین تکلیف نحوه بکارگیری اتباع بیگانه در مشاغل مختلف در لایحه اصلاح قانون کار تاکید کرد.
 
 
رسیدگی بندالف ماده 103 قانون ایثارگران در کمیسیون اجتماعی جمعه 28 آبان 1395
کمیسیون اجتماعی مجلس در جلسه امروز خود لایحه استخدامی شهرداری‌ها را به تصویب رساند.
 
 
صنایع کوچک و هلدینگ های بزرگ درصنعت کشاورزی حلقه اقتصادی تشکیل دهند. جمعه 28 آبان 1395
نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس با بیان اینکه خام فروشی گیاهان دارویی مانعی برای ارزآوری در این عرصه است،گفت: صنایع کوچک و هلدینگ های بزرگ در صنعت کشاورزی باید مانند یک حلقه اقتصادی بهم متصل شوند.
 
 
تقدیر مدیریت آموزش و پرورش و فرهنگیان شهرستان پیرانشهر از جناب آقای دکتر رسول خضری پنجشنبه 27 آبان 1395
تقدیر مدیریت آموزش و پرورش و فرهنگیان شهرستان پیرانشهر ازنماینده محترم و تلاشگرجناب آقای دکتر رسول خضری در خصوص پیگیری صادقانه خواسته های فرهنگیان بخصوص مناطق کمتر توسعه یافته (نوار مرزی)
 
 
سپاس و قدر دانی جناب آقای مسعود سلطانی فر وزیر محترم ورزش و جوانان از نماینده محترم مردم شریف پیرانشهر و سردشت جناب آقای دکتر رسول خضری چهارشنبه 26 آبان 1395
تقدیر و سپاس از حسن اعتماد جناب آقای دکتر رسول خضری نماینده محترم مردم پیرانشهر و سردشت توسط جناب آقای سلطانی فر وزیر محترم ورزش و جوانان
 
 
نامه جناب آقای دکتر خضری به وزیر محترم آموزش و پرورش دوشنبه 24 آبان 1395
جناب آقای دکتر رسول خضری ضمن تبریک به عنوان انتخاب شایسته جناب آقای دکتر دانش آشتیانی به عنوان وزیر مهمترین و حساسترین وزارتخانه, خواستار برقراری هر چه سریعتر حق مرزی فرهنگیان دو شهرستان مرزی سردشت و پیرانشهر شدند .
 
 
تصویب لایحه استخدامی شهرها در کمیسیون اجتماعی یکشنبه 23 آبان 1395
کمیسیون اجتماعی مجلس در جلسه امروز خود لایحه استخدامی شهرداری‌ها را به تصویب رساند.
 
 
بررسی آخرین وضعیت مجتمع آموزش عالی سلامت پیرانشهر جمعه 21 آبان 1395
آخرین وضعیت مجتمع آموزش عالی سلامت پیرانشهر در جلسه ای که شب چهارشنبه (19 آبان ماه) با حضور دکتر "طوفان آغاز زاده" دکتری تخصصی بیوشیمی مولکولی دانشکده پزشکی استان آذربایجان غربی، دکتر "رسول خضری" نماینده شهرستان، امام جمعه و فرماندار پیرانشهر، جمعی از مسئولین و اعضای مجمع خیرین سلامت در محل شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر برگزار شد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 
 
بازدید دکتر خضری از پروژه اجرایی اداره منابع طبیعی جمعه 21 آبان 1395
در پی بازدید جناب آقای دکتر رسول خضری که از پروژه اجرایی اداره منابع طبیعی از روستای کلاکین داشتند اهالی روستا خواستار احداث میدان ورزشی برای جوانان سه روستای بندره و کلاکین و دلاوران بودند که زمین مورد نظر در ابعاد یک هکتار مشخص و روسای منابع طبیعی و اداره راه وعده های لازم را در پیشبرد کار و تملک و ادامه فعالیت به اهالی مناطق مذکور دادند.
 
 
 
 
 
 اخبار
نامه جناب آقای دکتر خضری به وزیر محترم نیرو دوشنبه 1 آذر 1395
جناب آقای دکتر خضری در طی نامه ایی به وزیر محترم نیرو جناب آقای مهندس چیت چیان درخواست تخصیص بودجه به مبلغ 30 میلیارد تومان برای سدمخزنی گرده بین در 25 کیلومتری شمال شرقی شهرستان پیرانشهر کردند.
 
 
محکومیت دستگیری نمایندگان کُرد مجلس ترکیه توسط نمایندگان مجلس ایران + اسامی جمعه 28 آبان 1395
برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی نامه‎ای به دبیرکل سازمان ملل متحد دستگیری نمایندگان مجلس ترکیه را محکوم کردند.
 
 
آماده سازی طرحی با هدف اصلاح ساختار صندوق های بازنشستگی/ ضرورت نظارت مجلس برعملکرد صندوق های بیمه ای سه‌شنبه 27 مهر 1395
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از آماده سازی طرحی با هدف ارتقاء کیفیت و کارآمدسازی صندوق های بازنشستگی خبرداد و گفت: مهم ترین مشکل صندوق های بازنشستگی ساختار اشتباه و عدم نظارت کافی بر عملکرد آنها است.
 
 
پیام دکتررسول خضری نایب رییس کمیسیون مشترک طرح تاسیس سازمان ملی استاندارد ایران دوشنبه 26 مهر 1395
استاندارد و استاندارد کردن، از پایه‏ های استوار علم و فن‏آوری است که در پیشرفت صنعت و اقتصادْ نقش بسزایى دارد.
 
 
دکتررسول خضری در دیدار با نایب رییس مجلس سنای جمهوری چک یکشنبه 25 مهر 1395
ایران و چک ظرفیت های بالای تجاری و اقتصادی دارند/ لزوم گسترش روابط پارلمانی دو کشور
 
 
16 وزارتخانه مستقیم و غیرمستقیم درگیر آسیب‌های اجتماعی/ عملکرد دستگاه‌ها قابل قبول نیست شنبه 24 مهر 1395
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر ارایه آمار و اطلاعات دقیق در خصوص آسیب‌های اجتماعی از سوی دستگاه ها، گفت: بدون اطلاعات دقیق نمی توان دربحث مبارزه با آسیب های اجتماعی برنامه ریزی و سیاستگذاری داشت. دستگاه‌ها ذی‌ربط اطلاعات صحیحی از آسیب های اجتماعی ارایه نمی‌دهند
 
 
روز نابینایان و کم بینایان گرامی باد شنبه 24 مهر 1395
عصای سفید نشانه ای بین المللی برای شناخت نابینایان است. روزی برای کسانی که روح پاک و بی آلایش آنان، قید و بندهای فریبنده دنیا مسحورشان نکرده و با گشودن چشم دل، نگاهشان را تنها به ساحت قدسی صاحب نگاه، معطوف داشته اند.
 
 
«طنین سکوت: پژوهشی جامع درباب ازدواج زودهنگام کودکان در ایران» برگزار شد یکشنبه 18 مهر 1395
نشر و پژوهش شیرازه با همکاری اندیشگاه فرهنگی سازمان اسناد و کتابخانه ملی به مناسبت روز جهانی کودک و مصادف با روز جهانی ازدواج خردسال نشست تخصصی «طنین سکوت: پژوهشی جامع درباب ازدواج زودهنگام کودکان در ایران» با حضوردکتر رسول خضری را شامگاه شنبه 17 مهرماه برگزار کرد.
 
 
خضری:باید قدردان زحمات و خدمات دامپزشکان و پزشکان به مخلوقات خداوند بود شنبه 17 مهر 1395
رسول خضری عضو کمیسیون اجتماعی مجلس نیز در این گردهمایی با گرامیداشت روز دامپزشک با نقل قولی زیبا درخصوص جایگاه پزشکان و دامپزشکان اظهار کرد: دستانی که شفا می دهند، مقدس تر از لب هایی اند که دعا می کنند. باید قدردان زحمات و خدمات دامپزشکان و پزشکان به مخلوقات خداوند بود. حضور این قشر در تمام جوامع یک فرصت و تضمین برای سلامت و آرامش عمومی است.
 
 
دکتررسول خضری: دست دامپزشکانی که در عرصه سلامت زحمت می‌کشند را می‌بوسیم. پنجشنبه 15 مهر 1395
دکتررسول خضری ضمن تبریک روز ملی دامپزشکی گفت: حرفه دامپزشکی از اهمیت بالایی در سراسردنیا برخوردار است و متاسفانه هنوز توی ایران به جایگاه اصلی خود نرسیده است
 
 
 
 
 
 خلاصه عملکرد دکتر خضری در دوره نهم


 فیلم نطق ها و سخنرانی ها
 تصویر روز
سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
 نظرسنجی
بازدیدکننده گرامی، دیدگاه شما در مورد عملکرد دکتر رسول خضری نماینده مردم شریف سردشت و پیرانشهر در دوره نهم مجلس شورای اسلامی چیست؟


[مشاهده نتایج]
 جمله روز
عبادت به جز خدمت خلق نیست.
 

دکتر رسول خضری
نماینده مردم شریف پیرانشهر و سردشت
درمجلس شورای اسلامی ایران

Powered By JiroCMS