از خوش آمدگویی به فوادمعصوم بازبان کردی تا علاقه مندی دوطرف به افزایش روابط


در دیدار علی لاریجانی و فواد معصوم، رسول خضری نماینده پیرانشهر و سردشت با خوش آمدگویی به زبان کردی از رئیس جمهور عراق استقبال کرد. دراین دیدار که باحضور تنی چند از نمایندگان برگزار شد، طرفین نسبت به افزایش مناسبات بین ایران و عراق ابراز علاقه کردند.
 
 
 به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، در دیدار علی لاریجانی و فواد معصوم، رسول خضری نماینده پیرانشهر و سردشت با خوش آمدگویی به زبان کردی از رئیس جمهور عراق استقبال کرد. دراین دیدار که باحضور تنی چند از نمایندگان برگزار شد، طرفین نسبت به افزایش مناسبات بین ایران و عراق ابراز علاقه کردند.
نماینده پیرانشهر و سردشت افزود: رئیس جمهور عراق از لاریجانی خواست تا در همه زمینه های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و... زمینه کمک های جمهوری اسلامی به عراق فراهم شود.
خضری ادامه داد: این دیدار در جهت افزایش تحکیم روابط دو کشور عراق و جمهوری اسلامی ایران در همه زمینه های دیپلماتیک، صنعتی، تجاری، کشاورزی، محیط زیست و...علی الخصوص پدیده ریزگردها و راهکارهای مبارزه با تروریسم انجام شد و رئیس جمهور عراق خواستار استفاده از علم و دانش مهندسان و دانشمندان ایرانی در این زمینه ها شد.

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید