پیام تبریک نماینده سردشت و پیرانشهر به مناسب بعثت پیامبر اکرم(ص)


 
به گزارش دفتر رسانه ای دکتر رسول خضری، دبیر اول کمیسیون بهداشت و درمان و نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، با صدور پیامی فرا رسیدن سالروز بعث پیامبر عظیم الشان اسلام، پیام آور صلح و عدالت حضرت محمد مصطفی(ص) را خدمت تمامی مسلمین جهان، ملت شریف ایران، هم استانی ها و به ویژه مردم متدین و مومن سردشت و پیرانشهر تبریک و تهنیت گفت. متن پیام نماینده سردشت و پیرانشهر به شرح زیر است:
 
 

بسم الله الرحمن الرحیم

اقرأ باسم ربک الذی خلق

بعثت لحظه رهایی انسان از شرک، جهل، تاریکی، بی عدالتی، تبعیض، خرافه پرستی و اسارت فکری و هنگامه ظهور و طلوع روشنایی، روشنگری، دانایی، خردگرایی، عدالت، معنویت، هدایت، کرامت، ایمان و امید و گام نهادن در راه فطرت و فضیلت است.

اینجانب به عنوان خدمتگذار مردم شریف سردشت و پیرانشهر در خانه ملت، سالروز بعثت با شکوه و نورانی فخر کائنات، گنجینه اسرار الهی، بزرگترین معجزه هستی، پیام آور پاکی، رحمت، تواضع، صلح و عدالت و رسول مهر و مهربانی، پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) را خدمت تمامی مسلمانان و پیروان راه نورانی آن حضرت در جهان، ملت شریف ایران، هم استانی ها و علی الخصوص مردم شریف و متدین سردشت و پیرانشهر صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

از خداوند منان بهروزی، سلامتی، سربلندی، سرافرازی، سعادت، خیر و برکت و توفیق مستمر و روزافزون همگان و پیروان آیین محمدی را مسئلت می نمایم. امیدوارم ایزد منان به تدبیر خود، بر ما منت گذاشته و همه ما را از معنویات و برکات این عید بزرگ و پر میمنت و سیل رحمت خود بهره مند نماید./انشاالله.

برادر شما

رسول خضری

نماینده مردم شریف پیرانشهر و سردشت

در

خانه ملت

 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید