پيام تشكر دكتر خضري در پي حمله موشكي مقتدرانه سپاه  و انتقام سخت از تروريست هاي داعش

نیروهای جان بر کف سپاه پاسداران شامگاه یکشنبه در عملیات موشکی، با اقتدار سیلی محکمی بر دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی زدند و مردم ایران قدردان رشادت های این سربازان سرافراز هستند

نیروهای جان بر کف سپاه پاسداران شامگاه یکشنبه در عملیات موشکی، با اقتدار سیلی محکمی بر دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی زدند و مردم ایران قدردان رشادت های این سربازان سرافراز هستند  و عملیات موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به مواضع داعش در دل این گروهک تکفیری و حامیانش ترس و هراس عجیبی انداخته است.

بار دیگر اثبات شد که دلاورمردان و نیروهای جان بر کف امنیتی و نظامی کشور در برابر تجاوزهای احتمالی تروریست های ملعون، از مرز دفاع می کنند و جواب گستاخی‌های آنها با روحیه ای انقلابی داده می شود.

عزت و سربلندی ایران اسلامی مرهون رهبری حکیمانه رهبر انقلاب است و تا خشکاندن ریشه حملات تروریستی، این اقدامات با عظمت برای نابودی داعشی های ملعون ادامه دارد.

بدینوسیله این موفقیت را به رهبرمعظم انقلاب اسلامی،خانواده های شهدا و رزمدگان و عموم ملت بزرگ ایران اسلامی تبریک گفته  و قدردان سپاهیان عزیز به جهت  شلیک مقتدرانه موشک به مواضع تروریست های داعش  در ديرالزور سوريه خواهيم بو

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید