مخالفت اعضای کمیسیون تلفیق مجلس با افزایش قیمت بنزین در سال ۹۷

سرویس اقتصادی عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۷ از مخالفت اعضای این کمیسیون با افزایش قیمت حامل‌های انرژی در سال آینده خبر داد.

‍ خضری خبر داد:
مخالفت اعضای کمیسیون تلفیق مجلس با افزایش قیمت بنزین در سال ۹۷
سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۷ از مخالفت اعضای این کمیسیون با افزایش قیمت حامل‌های انرژی در سال آینده خبر داد.

رسول خضری در غرفه خبرگزاری خانه ملت
رسول خضری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جلسه امروز(شنبه، 16 دی ماه) کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 97 کل کشور گفت: امروز تبصره 18 در کمیسیون بررسی شد که در قسمت درآمدی آن آمده به دولت اجازه داده می شود صد در صد منابع حاصل از مابه التفاوت قیمت حامل های انرژی در سال 97 نسبت به قیمت این حامل ها در سال 96 را به حساب خاصی نزد خزانه داری کل کشور واریز شود.

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: دولت به بهانه ایجاد اشتغال قیمت حامل های انرژی را به 17 هزار و 400 میلیارد تومان افزایش داده بود که بر این اساس بنزین به لیتری1500 تومان می رسید و قیمت گازوئیل هم 100 تومان افزایش می یافت.

وی در ادامه با بیان اینکه پیشنهاد حذف بخش افزایش قیمت بنزین ازسوی آقای فلاحت پیشه و بنده مطرح شد، گفت: در نهایت این پیشنهاد حذف رأی آورد و باید منتظر نظر نمایندگان در صحن علنی ماند.

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 97 در پایان با بیان اینکه اگر قیمت حامل های انرژی افزایش می یافت به دنبال آن قیمت سایر خدمات و کالاها نیز افزایش می یافت، خاطرنشان کرد: پیش از این نیز دولت درآمدهایی برای ایجاد اشتغال داشته اما تغییر ندیده ایم لذا این افزایش قیمت نیز نمی توانست چندان در رفع بیکاری کمک کند./

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید