واکنش تند نماینده سردشت و پیرانشهر به اقدامات ترکیه در عفرین

سرویس ایران-نماینده سردشت و پیرانشهر با بیان این مطلب که چهره بی نقاب ترکیه در حمله به عفرین آشکار شد ،تلاش اردوغان برای رسیدن به امپراطوری نئوعثمانی را خیال پوچ و باطلی دانست

 

سرویس ایران-نماینده سردشت و پیرانشهر با بیان این مطلب که چهره بی نقاب ترکیه در حمله به عفرین آشکار شد ،تلاش اردوغان برای رسیدن به امپراطوری نئوعثمانی را خیال پوچ و باطلی دانست.

رسول خضری 
رسول خضری در مصاحبه با خبرنگار پارلمانی کردپرس با اشاره به اقدامات ارتش ترکیه و شبه نظامیان وابسته به این کشور در عفرین،گفت:ارتش ترکیه در طول جنگ داخلی سوریه و عراق همیشه طرفدار داعش بوده و داعش پرور است.
وی ادامه داد:ترکیه هم مراکز درمانی و هم تجهیزات نظامی در اختیار داعش قرار می داد و هم آموزش وحشیگری و جنایت را به داعش یاد داده است،لذا قطعا سلف اصلی داعش است و به جز این انتظاری از آن ها نمی رود.
وی افزود:دقیقا همان اقداماتی که داعش در شنگال و سوریه و موصل و تلعفر و... انجام داد، ترکیه در عفرین انجام می دهد و از این نظر واقعیت چهره ضدانسانی و ضد اسلامی خود را هویدا ساخت.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان این مطلب که چهره بی نقاب ترکیه در حمله به عفرین آشکار شد،خاطرنشان کرد:آرزوی اردوغان برای رسیدن به امپراطوری نئوعثمانی،خیال پوچ و باطلی است.
وی تصریح کرد:ترکیه سعی دارد به مانند داعش در مناطق کردنشین ایجاد وحشت کند اما بی خبر از آن که کردها در کشورهای منطقه ریشه اصلی سرزمین های خودشان هستند و با این اقدامات نابود نمی شوند

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید