خضری خبر داد: جزئیات بازدید اعضای کمیسیون بهداشت از مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی


عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به تشریح جزئیات بازدید این کمیسیون از مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم‌سازی رازی پرداخت.
 
 

رسول خضری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت،‌ درباره دستور کار امروز کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، افزود: نشست مشترک اعضای کمیسیون با مسؤولان مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم‌سازی رازی و بازدید از بخشهای مختلف مؤسسه تنها دستور کار امروز کمیسیون به شمار می‌رفت.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی،‌ ادامه داد‌:‌ متاسفانه با وجود آنکه این‌ موسسات از لحاظ علمی پیشرفت قابل توجهی کرده‌اند اما از لحاظ ساختمانی بسیار فرسوده‌اند.

وی با بیان اینکه امروزه تولیدات خوبی در زمینه واکسن‌ها به جز واکسن‌های 5 ظرفیتی در کشور داریم افزود:‌ کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در سال 93، 20 میلیارد تومان به این موسسات کمک کردیم که ساختمان تولید واکسن‌های 5 ظرفیتی خود را از این طریق راه‌اندازی کردند که البته هنوز نیازند 30 تا 40 میلیارد تومان اعتبار است تا به طور کامل شروع به فعالیت کند تا در مدت معینی شاهد تولید واکسن 5 ظرفیتی باشیم.

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت:‌بر اساس آمارها درآمد اختصاصی این موسساه درسال 92، 60 میلیارد تومان در سال 93، 90 میلیارد تومان و امسال نیز پیش‌بینی می‌شود تا 170 میلیارد تومان  درآمد اختصاصی داشته باشند./

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید