بیمارستان تخصصی سرطان پلی میان توان توانمندان و نیاز نیازمندان است


دبیر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بر ضرورت راه اندازی مراکز بهداشتی و درمانی از طریق انتشار اوراق وقف تاکید کرد و افزود: بیمارستان تخصصی سرطان پلی میان توان توانمندان و نیاز نیازمندان است.
 
به گزارش ایرنا از اعلام روز سه شنبه سازمان اوقاف و امور خیریه ، 'رسول خضری' افزود: اقدام اخیر سازمان اوقاف برای راه اندازی بیمارستان تخصصی سرطان از طریق انتشار اوراق وقف کار بسیار پسندیده و نیکویی است که امیدواریم شاهد استمرار چنین فعالیت های باشیم.

وی با تاکید بر اینکه در چنین طرح های به صورت عملی شعار استفاده از توان توانمندان برای رفع نیاز نیازمندان تحقق پیدا می کند، ادامه داد: بیماری سرطان هزینه های اقتصادی، اجتماعی، روحی، روانی و فرهنگی بسیاری را به فرد بیمار و خانواده وی تحمیل می کند که مطمئنا راه اندازی چنین مراکزی التیامی بر درد بیماران نیازمندان خواهد بود.

دبیر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی یادآور شد: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز این موضوع را در قالب بیمارستان های زنجیره ای که خیرین باید وارد کار شوند در دستور کار قرار داده است.

وی خاطر نشان کرد: اقدام سازمان اوقاف در راه اندازی بیمارستان تخصصی سرطان و فعالیت وزارت بهداشت در ساخت بیمارستان های زنجیره ای اگر با مدیریت درست و قوی همراه باشد مطمئنا در رفع کمبود فضاهای بهداشتی، درمانی و بیمارستانی برای ارائه خدمات بهتر با کیفیت بالاتر و به صورت کافی برای بیماران بسیار مثمرثمر خواهد بود.

دبیر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه امروزه 130 هزار کلاس غیرایمن در سراسر کشور وجود دارد که فاقد ملزومات گرمایشی و... است، عنوان کرد: در این بین اقدامات خیرین برای رفع این مشکلات بسیار تاثیرگذار بوده است .

وی ادامه داد، باید این اقدامات تقویت، هدایت و حمایت شوند و برنامه ریزی و مدیریت خوبی در این زمینه صورت بگیرد تا همچون دوران دفاع مقدس که همگان پای کار بودند، در این زمینه نیز باید همگی ما پای کار بایستیم.

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید