درخواست نماینده سردشت و پیرانشهر از دکتر ضیایی ریاست محترم هلال احمر در رابطه با افزایش حقوق و مزایای پزسنل شعب جمعیت هلال احمر در راستای عدالت و رفع تبعیض/تصویر نامه


دکتر رسول خضری عضو کمیسیون بهداشت و درمان و نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، در نامه ای به دکتر ضیایی ریاست محترم هلال احمر خواستار تسری بخشنامه مربوط به افزایش حقوق پرسنل هلال احمر به شعب شهرستانی سردشت و پیرانشهر در راستای اجرای عدالت و رفع تبعیض در سازمان مقدس و مردم نهاد هلال احمر و ارج نهادن به زحمات و خدمات نیروهای پر تلاش شعب در سراسر کشور شد.
 
به گزارش دفتر رسانه ای دکتر رسول خضری، در بخشی از این نامه که به تاریخ 22 تیرماه 1394 خطاب به ریاست محترم هلال احمر نوشته شده است، آمده است که: با عنایت به تصویب نامه شماره 138091/ت 50000 مورخه 1393/11/15 کعاون اول ریاست جمهوری در خصوص مجوز بقراری فوق العاده ویژه موضوع بند 10 ماده 68 قانون مدیریت خدمات کشوری و همچنین تصویب نامه هیئت محترم وزیران 83447/ت 48729 مورخ 1394/4/9 ، همچنانکه استحضار دارید نیروی انسانی به عنوان با ارزشترین منابع به سازمان معنا و مفهوم بخشیده و زمینه های تحقق اهداف سازمانی را فراهم می آورند. انسانهایی که خود به واسطه در اختیار داشتن عظیم ترین منبع قدرت یعنی تفکر، می توانند زمینه های رشد و بهره وری را فراهم آورده و حصول اثربخشی و کارایی را میسر سازند. بنابراین، هنگامی که کارکنان احساس کنند که در مقایسه با همکاران خود در شرایط مشابه از پرداخت های یکسانی برخوردار هستند،و اختصاص پاداش ها و مزایا و ترفیع ها برابر و عادلانه است، خود را هر چه بیشتر موظف به تحقق اهداف سازمانی می نمایند و به گونه ای عمل می کنند که استراتژیهای تدوین شده تحقق یابند. اما اخیرا بخشنامه افزایش حقوق پرسنل در جمعیت هلال احمر صرفا برای کارکنان مراکز استانی و ستادی ابلاغ گردیده که منجر به اعتراض در مجموع نیروهای هلال احمر حوزه اتخابیه اینجانب گردیده است. خواهشمند است در راستای اجرای عدالت و رفع تبعیض در سازمان مقدس و مردم نهاد هلال احمر و ارج نهادن به زحمات و خدمات نیروهای پرتلاش شعب جمعیت هلال احمر در سراسر کشور، ترتیبی اتخاذ فرمایید تا شمول بخشنامه مذکور به پرسنل شعب نیز تسری یابد.
 
 
 
 
 
 

تا کنون هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

پاسخ خود را درج کنید